Geniş Aile 2: Her Türlü

Geniş Aile 2: Her Türlü Vizyona Girdi!

3 Kasım Perşembe günü Özdilek’te galasını yapan Geniş Aile 2: Her Türlü geçtiğimiz gün toplam 310 salonda gösterime girdi.

TV sektöründe geniş bir kitle sahibi olan Geniş Aile, Beyazperde de 2. Kez kendisini gösterecek. İlk filmi Geniş Aile: Yapıştır ile geçtiğimiz sene karşımıza çıkan film bu sene ikinci filmi ile Geniş Aile 2: Her Türlü ile tekrardan hayranları ile buluşuyor.

2. Filmin yönetmenlik koltuğunda “Altın Portakallı” Ömer Uğur bulunuyor. Filmin senaristi ise henüz ilk film heyecanını yaşayan genç senarist Cüneyt İnay. Filmin oyuncu kadrosuna bir göz gezdirecek olursak, Cevahir karakteri ile Ufuk Özkan, onun can dostu Ulvi karakterini canlandıran Bülent Çolak ve ekibin abaküsü Zekayiye can veren Bora Akkaşı baş roller olarak izleyeceğiz. Ayrıca kadroda ünlü manken Özge Ulusoy, Ahmet Sarsılmaz, Tolga Canbeyli ve Şinasi Yurtsever gibi ünlü isimlerde bulunuyor.

Filmin Konusu:

Zekai yeni bir alet tasarlar. Bu alet ile kumarhanelerdeki rulet makinelerini kontrol edebilmeyi amaçlamaktadır. Cevahir, Zekai’nin tasarlamış olduğu bu aleti kumarhane mafyası Paçacı’nın mekanında dener. Bu deneme hüsranla sonuçlanır ve kahramanlarımız Paçacı’ya tam 500 bin dolar borçlanır. Bunun üzerine Paçacı önlem olarak Zekai’nin göz bebeği Pırılı kaçırır. Ekibimiz Pırılı kurtarmak için ya parayı ödeyecektir. Ya da…

Etiketler
Paylaşın