Popüler Kültür Haberlerinin Tek Adresi
 

Logan Filminden Türkçe Düblajlı Fragman Yayımlandı!

Logan Geliyor!

Wolverine serisinin son halkasından Türkçe Düblaj ve Türkçe Altyazı seçenekli yeni bir fragman ve görsel yayımlandı. Mark Miller’ın “Old Man Logan” çizgi romanından uyarlanan filmin fragmanında takvimler 2024’ü gösteriyor ve Wolverine’nin iyileşme gücünün yavaş yavaş kaybolduğunu görüyoruz.

Mutantların neredeyse yok olduğu bir evrende geçen filmde, Logan’ın iyileşme gücünün zayıflamasının yanı sıra, Alzheimer ile mücadele eden bir Profesör X izleyeceğiz. Kahramanlarımız Nathaniel Essex’in kurmuş olduğu şirket ile mücadele edecek.

Stephen Merchant’ın Caliban olarak karşımıza çıkacağı filmde, Profesör Charles Xavier rolünü de bir kez daha Patrick Stewart canlandıracak. X-23 rolünü ise Dafne Keen üstlenecek.

Son olarak filmin yönetmeni James Mangold sosyal medyadan filmle ilgili yeni bir fotoğraf yayımladı. James Mangold Logan filminden yeni bir fotoğraf yayımladı.

127 Milyon dolarlık bütçeye sahip olan filmin 3 Mart 2017 tarihinde vizyona gireceğini de hatırlatalım. Film ülkemizde 18 yaş sınırı aldı.

Türkçe Düblajlı Fragman;

Türkçe Altyazılı Fragman;

Share Post