Popüler Kültür Haberlerinin Tek Adresi
 

Hesaplaşma – The Accountant

Ben Affleck’li Hesaplaşma Vizyona Girdi!

Aksiyon, gerilim türündeki Hesaplaşma filmi geçtiğimiz hafta 99 salonda vizyona girdi. Film ülkemizde şimdiye kadar 23 bin civarı izleyici tarafından izlendi.

Hesaplaşma vizyona girdi!

Filmin başrolünde, kendisini Batman filminden tanıdığımız dünyaca ünlü aktör Ben Affleck var. Ünlü oyuncuya Anna Kendrick (Dana Cummings), J. K. Simmons (Raymond “Ray” King), Jon Bernthal (Braxton “Brax” Wolff) ve Jeffrey Tambor (Francis Silverberg) gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise “Warrior” filmi ile tanınan Gavin O’Connor bulunuyor. Filmin senaryosu Bill Dubuque tarafından yazıldı.

44 milyon dolarlık bütçeye sahip olan film dünya çapında şuana kadar 84 milyon dolarlık bir hasılat elde etti. Amerika Birleşik Devletlerinde 14 Ekim tarihinde vizyona giren film ülkemizde ise 28 Ekim tarihinde vizyona girdi. Filmi yalnızca 2D olarak izlemek mümkün.

Filmin Konusu

Christian Wolff (Ben Affleck) takıntılı bir matematik uzmanıdır. Görünürde normal bir muhasebe uzmanı olan Wolff aslında dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı’nın Suç Yürütme Biriminden Raymond King (J.K. Simmons), Wolff’un peşine düşer. Dikkat çekmemek için sıradan bir müşteriyle anlaşan Wolff, robotik şirketinde çalışan muhasebe uzmanı Dana Cummings’in (Anna Kendrick) keşfettiği tutarsızlıkları araştırmaya başlar. Wolff, hesaplarda keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyümeye başlar…

Share Post